EscuLine
Opdrachtgever: EscuLine B.V. / Opdracht: bedenken bedrijfsnaam, website, tekst en klantverhalen / Gerealiseerd: najaar 2017
Vraag van de opdrachtgever
EscuLine is health analytics specialist. Het bedrijf ontwikkelt applicaties waarmee zorginstellingen hun data kunnen analyseren. In 2017, aan de vooravond van de oprichting, kwamen de initatiefnemers met een opmerkelijk verzoek: bedenk onze bedrijfsnaam, bouw een website en schrijf onze klantverhalen.
Mijn aandeel in dit project
Een leuke, eervolle opdracht. Bij dit bedrijf werken bovendien mensen die de gezondheisdzorg oprecht inzichtelijker en efficiënter willen maken. Die gaan elke dag met plezier naar hun werk, naar EscuLine. Dit is de website en die houdt EscuLine nu zelf bij. En hier is een voorbeeld van een klantverhaal.
Grafisch vormgever Serena Williams heeft het bedrijfslogo ontworpen.